Oferty

Szukasz nieruchomości? Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami dostępnymi na portalach ogłoszeniowych 
OLX
POŚREDNICTWO

Co oferuję

Jako agent nieruchomości oferuję kompleksową obsługę w procesie sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości

Sprzedaż

Pośrednictwo w sprzedaży domu, mieszkania, gruntu czy obiektów komercyjnych – od A do Z. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, badanie stanu prawnego i ekspozycję oferty na rynku. Wszystko to, żeby uzyskać adekwatną cenę i pełną satysfakcję! Masz nieruchomość na sprzedaż? Nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami!

Zakup

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie zakupu. Kupno nieruchomości nie musi się wiązać z wertowaniem tysiąca ofert. Z nami wszystko jest dużo prostsze. Ty mówisz nam o swoich oczekiwaniach, my działamy. Zadbamy o twój czas, zagwarantujemy bezpieczny przebieg transakcji oraz negocjację korzystnej dla Ciebie ceny. 

Wynajem

Posiadasz nieruchomość, która mogła by generować dla Ciebie dochód? Chętnie przygotujemy ofertę wynajmu,  przeprowadzimy prezentację, dokonamy weryfikacji przyszłego najemcy oraz zadbamy o wszystkie formalności. Profesjonalnie i kompleksowo zarządzamy procesem najmu, żeby nasi klienci nie musieli przejmować się płaceniem rachunków, dbaniem o stan przedmiotu najmu i przebieg współpracy z najemcą.
Szukaj